Pojedynek na szczycie w Wielką Sobotę!

W dniu 04.04.2015 tj. Wielka Sobota o godz. 11:00 na stadionie w Koszycach Wielkich odbędzie się hit XVII kolejki, w którym zmierzy się lider tabeli ligowej LKS ZGŁOBICE z vice liderem LKS Biała Lubaszowa. Na to piłkarskie święto nie trzeba chyba jakoś specjalnie zapraszać wszystkich kibiców i śledzących poczynania drużyn Tarnowskiej "A" klasy. Team z Lubaszowej to ciągle beniaminek, który w rundzie jesiennej zaskoczył wszystkich swoją świetną dyspozycją dzięki, której znajduje się na 2 miejscu w tabeli ligowej z 28 pkt. po: 9 zwycięstwach, 1 remisie i 5 porażkach. Ostatnie nasze spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Zgłobic 1:3, gdzie do bramki gospodarzy trafiali 2x Kawula i Zaranek. Tamto spotkanie mimo wyniku nie należało do łatwych, gdyż dopiero w 70 minucie wyszliśmy na prowadzenie a w 87 już zapewniliśmy sobie 3 pkt. Nasi przyszli przeciwnicy po 2 kolejkach rundy wiosennej zgromadzili na swym koncie 1 oczko po remisie z Szynwałdem i przegranej na ciężkim terenie w Ołpinach, Piłkarze Białej w okresie przygotowawczym rozegrali 3 spotkania towarzyskie z czego w dwóch odnieśli zwycięstwo z KS Błękitnymi Tarnów oraz KS Tarnowiec a na zakończenie przegrali z GKS Gromnik. Podopieczni trenera Brożka swoje ostatnie 2 spotkania wygrali umacniając się na pozycji lidera Tarnowskiej "A" klasy! Jednak w ostatnim meczu z Szynwałdem zwycięstwo przyszło po bardzo ciężkim boju gdzie na początku wydawało się, że sytuacja jest opanowana po 2 bramkowym prowadzeniu, którego nie udało się niestety utrzymać i przed samym gwizdkiem kończącym 1 połowę  rywale trafili do bramki Bochmana. Druga część spotkania to zaś ciągły atak gości lecz bez większego efektu gdzie lider pokazał charakter skutecznie się broniąc.